Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prawidłowe ustawienie regulatora

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #39

  • Szmekot
  • Szmekot  Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam. Mam problem z dopalaniem paliwa z jednej strony palnika otóż pali się tylko od strony dmuchawy, po stronie przeciwnej nie ma ognia jest tylko jakby zmielony groszek jakby miał czy czarny popiół, który nie chce się rozpalić próbowałem już różnych kombinacji i nic, podczas rozpalania pali się cały palnik ale z upływem czasu płonień zanika i powstaje właśnie ten popiół . Wszytko oczywiście nie dopalone i ten czarny popiół leci do popielnika .
Sterownik TIGRA
Piec 25 KW
Nastawy:
Czas podawania- 16s
Czas miedzy podawaniem- 1m30s
Krotność podawania- 2
Czas przedmuchu- 15s
Czas miedzy przedmuchami- 10min
Obroty dmuchawy 25%
Obroty w stanie nadzoru 25%

Przesyłam link do filmiku z tym problemem, proszę zwrócić uwagę na nie palący się opał z jednej strony.

onedrive.live.com/redir?resid=577349B479...M&ithint=video%2cmp4

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #40

  • KOM-STER Admin
  • KOM-STER Admin Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Kamilszy1983 napisał:
Witam prosiłbym o przesłanie jakichś optymalnych ustawień sterownika tigra kocioł 19kw stalkot palnik ekopal w zakładce wsparcie techniczne ustawienia sterownika tigra nic mi się nie otwiera pomimo wysłania kompletu dokumentów które są wymagane !!!

Optymalne nastawy znajdzie Pan w dziale WSPARCIE TECHNICZNE. Jeśli otworzy Pan zakładkę STEROWNIK TIGRA zostanie Pan przekierowany do różnych artykułów wśród których m.in dotyczące regulacji i nastaw
Administrator forum KOM-STER
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #41

  • KOM-STER Admin
  • KOM-STER Admin Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Szmekot napisał:
Witam. Mam problem z dopalaniem paliwa z jednej strony palnika otóż pali się tylko od strony dmuchawy, po stronie przeciwnej nie ma ognia jest tylko jakby zmielony groszek jakby miał czy czarny popiół, który nie chce się rozpalić próbowałem już różnych kombinacji i nic, podczas rozpalania pali się cały palnik ale z upływem czasu płonień zanika i powstaje właśnie ten popiół . Wszytko oczywiście nie dopalone i ten czarny popiół leci do popielnika .
Sterownik TIGRA
Piec 25 KW
Nastawy:
Czas podawania- 16s
Czas miedzy podawaniem- 1m30s
Krotność podawania- 2
Czas przedmuchu- 15s
Czas miedzy przedmuchami- 10min
Obroty dmuchawy 25%
Obroty w stanie nadzoru 25%

Przesyłam link do filmiku z tym problemem, proszę zwrócić uwagę na nie palący się opał z jednej strony.

onedrive.live.com/redir?resid=577349B479...M&ithint=video%2cmp4

Pozdrawiam

Prosimy o kontakt w dniu jutrzejszym (wtorek) na nr. telefonu 796 793 796 Serwisant wyjaśni Panu jak rozwiązać problem.
Administrator forum KOM-STER
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #42

Moje ustawienia Kocioł stalot 19KW sterownik tigra wydaje mi się że są najbardziej optymalne przy obecnych temperaturach:
obroty w stanie nadzoru 35%
obroty dmuchawy 35%
czas pomiędzy przedmuchami 8min
czas przedmuchu 40 sec
krotność podawania 2
czas między podawaniem 1,31 min
czas podawania 19 sec
temp zadana cwu 47
temp zadana kotła 53
program D/N

Spalanie proszę sprawdzić po kilku lub kilkunastu godz . Mam nadzieję że pomogłem
Kamil1983
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #43

  • quba
  • quba Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Kamilszy1983 napisał:
Witam prosiłbym o przesłanie jakichś optymalnych ustawień sterownika tigra kocioł 19kw stalkot palnik ekopal w zakładce wsparcie techniczne ustawienia sterownika tigra nic mi się nie otwiera pomimo wysłania kompletu dokumentów które są wymagane !!!

Mógłbym napisać to samo.. 30 września poszedł pierwszy mail, 2 października wysłałem ponowienie. Do dziś po dwóch tygodniach nadal nie mogę czytać artykułów z wsparcia dla sterownika Tigra mimo, że jestem klientem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #44

Panie kom stet admin :
dział wsparcie techniczne sterownik tigra optymalne ustawienia jest nadal dla mnie pusty pomimo wysłania do państwa kompletu dokumentów czy moglibyście mi go w końcu odblokować no chyba że ta zakładka po prostu jest pusta ????
Kamil1983
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio