Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prawidłowe ustawienie regulatora

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 1 miesiąc temu #69

  • borja27
  • borja27 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
ja też mam problem z ustawieniem sterownika w tym celu zadzwonilem do firmy na "wsparcie techniczne" i pan ktory odebral telefon stwierdził ze nie ma czasu ze mną rozmawiać i polecił mi przesłanie zapytania na e-mail i tak zrobiłem i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi do tej pory ,a powiedziano że będzie natychmiastowa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 4 tygodni temu #71

  • KOM-STER Admin
  • KOM-STER Admin Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
dominik101 napisał:
Potwierdzam , że nie można otrzymać nawet wstępnych proponowanych ustawień. Te brednie o regulacji , podawane przez producenta to jakiś żart. Proszę po prostu umieścić tabelę z nastawami orientacyjnymi , tak aby można było ustawić chociaż orientacyjną moc kotła. Dzwoniąc do państwa , odzywa się jakiś obrażony koleś , który robi łaskę , że coś podpowie. Na maila z informacją o błędzie w programie sterownika , otrzymałem odpowieź , że mają 40 różnych programów ( i co z tego , ja otrzymałem sterownik z jednym programem i mam problem , który producent ma w czterech literach).

Proszę Pana. Nikt nie jest obrażony. Ton głosu to kwestia subiektywnego odczucia.Jeśli ktoś ma problemy z gardłem, jest przeziębiony to nie oznacza, że nie chce rozmawiać. Gdyby ktoś nie chciał pomagać i odbierać to by tego po prostu nie robił. Jeśli ktoś jest zajęty, chwilowo nie odbiera. Jeśli już podniósł słuchawkę oznacza to, że jest do Pana dyspozycji przez cały dzień.

Wszystkie informacje i konkretne wartości podajemy na stronie kom-ster.pl w zakładce WSPARCIE TECHNICZNE. Wystarczy się zarejestrować. Pan owszem jest zarejestrowany ale nie ma dostępu do wszystkich artykułów. Nie dotarł do nas e-mail w tej sprawie. To się zdarza. Można wspomnieć o tym telefonicznie a zawsze możemy artykuły odblokować.
Na forum zaglądamy rzadko. Nie ingerujemy w treść wypowiedzi. Forum to generalnie wymiana informacji pomiędzy użytkownikami. Jeśli są jakiekolwiek pytania prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny. Dyżur pod numerem serwisowym jest od 8 do 16 Pisać wiadomości proszę na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zostaje przekierowana do odpowiedniej osoby w zależności od rodzaju zapytania)
Administrator forum KOM-STER
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 4 tygodni temu #73

  • KOM-STER Admin
  • KOM-STER Admin Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
borja27 napisał:
ja też mam problem z ustawieniem sterownika w tym celu zadzwonilem do firmy na "wsparcie techniczne" i pan ktory odebral telefon stwierdził ze nie ma czasu ze mną rozmawiać i polecił mi przesłanie zapytania na e-mail i tak zrobiłem i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi do tej pory ,a powiedziano że będzie natychmiastowa

Owszem czasami zdarza się , że ktoś nie może rozmawiać. To normalne. Zawsze jednak lepiej wysłać wiadomość aby był czas na przeanalizowanie problemu. Pan wysłał i odpowiedź do Pana trafiła. Z początku wysłał Pan wiadomość, która nie dotarła (telefonicznie to weryfikowaliśmy) Sprawdzaliśmy na linii i nie było żadnej informacji. Wysłał Pan ponownie i jest dobrze, mamy ją. To nie nasza wina.
Administrator forum KOM-STER
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 8 lata 10 miesiąc temu #97

  • Marlena
  • Marlena Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Oklaski: 1
Witam , Poproszę najlepsze ustawienia dla sterownika tigra piec 12 kw tylko na ciepłą wode . Mam taki problem ze jak ustawię parametry jak były podane w instrukcji to nei trzyma temperatury i w stanie regulacji podaje dużo groszku . Moze mam źle ustawione parametry .Poproszę o podanie najkorzystniejszych .Czekam na odpowiedź . Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 8 lata 10 miesiąc temu #98

  • KOM-STER Admin
  • KOM-STER Admin Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Jeśli w stanie regulacji podaje zbyt dużo groszku to należy zmniejszyć czas podawania. Czas podawania--> funkcja aktywna TYLKO podczas regulacji i rozpalania. Jeśli nie osiąga temperatury to być może jest zbyt mała moc dmuchawy (zbyt niska temperatura płomienia)
Nie napisała Pani jaką ma Pani wersję oprogramowania w sterowniku. To bardzo ważne. Proponuje ustawić czas podawania na poziomie 12s i moc dmuchawy na poziomie 25-30%
Więcej informacji- proszę o kontakt telefoniczny z naszą pomocą techniczną. Konkretnych wartości nie sposób podać. Nikt z nas nie widzi procesu palenia. Jesteśmy jednak w stanie podpowiedzieć, które parametry należy brać pod uwagę dokonując strojenia regulatora oraz to które z nich zmniejszyć a które zwiększyć.

W związku z tym, że nie widzimy jak wygląda płomień u użytkownika nagraliśmy w tym celu odpowiednie filmy aby każdy mógł porównać i wyciągnąć z obserwacji odpowiednie wnioski.


FILM 1 MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ--->
FILM
FILM 2 MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ---> FILM

Służymy fachową poradą. Zależy nam na zadowoleniu klienta dlatego staramy się na zapytania odpowiadać w jak najkrótszym czasie a nasz telefon wsparcia technicznego jest do Państwa dyspozycji zawsze w godzinach pracy firmy.
Administrator forum KOM-STER
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez KOM-STER Admin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 8 lata 9 miesiąc temu #99

  • wienio12
  • wienio12 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
mam piec 12kw pale peletem i jest ok ale jak ustawić na lato tylko ciepła woda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio