Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prawidłowe ustawienie regulatora

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 6 miesiąc temu #45

  • Marlena
  • Marlena Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Oklaski: 1
Ja również bym prosiła o jakieś parametry ustawień pieca 19-25 kw ze sterownikiem tigra . Jak na razie przez tydzień czasu na praktycznie samą ciepła wodę ( sporadycznie grzejniki ) 150 kg paliwa mi "pożarł"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 5 miesiąc temu #47

  • Szkwari3
  • Szkwari3 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 4
  • Oklaski: 1
Witam. Mój domek jest ocieplony, Piec stalkot 15kW sterownik Tigra. Proszę o najlepsze parametry ustawienia sterownika, wspomnę tylko że mam 3 pompki podłogówka CWU i CO. pompki wilo energooszczędne ale nie wiem czy to teraz ważne:) Proszę o pomoc w konfiguracji pieca bo to nasza 1 zima będzie i chcemy oszędnie a i dobrze ogrzać nasz domek:) Domek 130m całkowitych B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 4 miesiąc temu #50

Witaj jak jesteś zainteresowany napisz do mnie na maila wyśle ci moje ustawienia jestem cały czas w trakcie dopracowywania ustawien ale już jakieś pojęcie mam więc możemy się wymienić doświadczeniami w konfiguracji tego pieca i sterownika ja mam ekopala 19 kw mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamil1983
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 3 miesiąc temu #60

  • Szkwari3
  • Szkwari3 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 4
  • Oklaski: 1
napisałem maile czekam na instrukcję:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 3 miesiąc temu #62

jak komuś pomogłem choć trochę to zaznaczcie mi że pomógł :) bo producent sterownika ma nas wszystkich w doo....pie ale zobaczymy jak szybko opinia po necie się rozejdzie B)
Kamil1983
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawidłowe ustawienie regulatora 9 lata 3 miesiąc temu #66

Potwierdzam , że nie można otrzymać nawet wstępnych proponowanych ustawień. Te brednie o regulacji , podawane przez producenta to jakiś żart. Proszę po prostu umieścić tabelę z nastawami orientacyjnymi , tak aby można było ustawić chociaż orientacyjną moc kotła. Dzwoniąc do państwa , odzywa się jakiś obrażony koleś , który robi łaskę , że coś podpowie. Na maila z informacją o błędzie w programie sterownika , otrzymałem odpowieź , że mają 40 różnych programów ( i co z tego , ja otrzymałem sterownik z jednym programem i mam problem , który producent ma w czterech literach).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio