Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brak komunikacji między sterownikiem Tigra a regulatorem temperatury Salus

Brak komunikacji między sterownikiem Tigra a regulatorem temperatury Salus 8 lata 1 miesiąc temu #128

Witam jak w temacie. Wiem że raczej forum martwe ale może ktoś znajdzie czas na odzew. Posiadam sterownik Tigra, zakupiłem do niego regulator temperatury Salus model 091FL. Problem polega a podłączeniu sterownika z regulatorem. Gdy robię tak jak w instrukcji tzn łączę go za pomocą gniazda cinch a po stronie termostatu do odpowiednich miejsc łącze przewody nic się nie dzieje po ustawieniu na Tigrze funkcji TER. spodziewałem się wyłączenie pompy C.O. a tu mimo upływu 30 sekund nic się nie dzieje.Dodam że na Salusie wybieram wszelkie mozliwe opcje czyli grzanie oraz chłodzenie, sterownik nadal nie reaguje. temperatura w pomieszczeniu wyższa niż zadana na regulatorze. Z instrukcji połączenia na regulatorze Salus wynika że potrzebuje napięcia 230 natomiast na Tigrze nie. Same schematy podłączenia widnieją na stronie kom-ster gdyż taki regulator sprzedajecie. Znalazłem również podobny problem w internecie i tam rozwiązaniem było podłączenie do 230 mimo że regulator jest bez napięciowy oto link forum.info-ogrzewanie.pl/topic/9083-ster...rmostatem-pokojowym/ proszę o jakieś podpowiedzi i wnioski.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio