Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiana mocy palnika

Zmiana mocy palnika 8 lata 4 miesiąc temu #117

Niestety sterownik nie posiada możliwości zmiany mocy palnika bez ręcznego przestawienia parametrów. Jak każdy sterownik interwałowy (dwustanowy jak kto woli) wprowadzenie ustawień, powoduje , że palnik pracuje zawsze z jednakową mocą. Gdy za oknem mamy +5 stopni potrzeba powiedzmy 5 kw, i tak też ustawimy sterownik.Jeśli zrobi się chłodniej -10 stopni trzeba dać 10 kw i sterownik sam tego nie zrobi, trzeba znów "grzebać" w ustawieniach.
Kolejny temat, obsługa czterech pomp. CO, CWU, cyrkulacja, oraz podłogowa.3 pierwsze ok w zasadzie nie wymagają dodatkowych rzeczy poza pompą, ale podłogowa już wymaga trochę bardziej wyszukanej instalacji. Jeśli użyjemy zaworu 3D lub 4D, wtedy obsługa samej pompy podłogowej przez sterownik nie ma sensu, bez możliwości obsługi mieszacza zaworu, a takowej Tigra nie posiada.Trzeba dokupić dodatkowy sterownik, i używać dwóch? Uważam to za istotną wadę tych sterowników, właśnie ja mam taki dylemat, i właśnie jestem na etapie szukania sterownika na miarę moich potrzeb, Tigra ich nie spełnia.Gdy szukałem kotła decyzja padła na Stalkot za względu na gabaryty (jest niski) oraz brak rusztu wodnego(jego obecność jest wadą, ze względu na proces spalania węgla).Stwierdzenie sprzedawcy, że nie używa się już czujnika pogodowego, bo nie zdają egzaminu, uważam za niesłuszne, właśnie sprawdzają się bardzo dobrze.Tak wiec 370zł za Tigrę poddaje pod dyskusję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio