Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Diota trybu TER

Diota trybu TER 8 lata 6 miesiąc temu #111

  • Ryszard
  • Ryszard Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam.
Posiadam sterownik Negros, oprogramowanie 8.05.15 v.1,21. Piec z tym sterownikiem użytkuję od około miesiąca. Po ustawieniu sterownika w tryb TER bez podłączonego termostatu pokojowego (czyli jakby styki były rozwarte) zapala się pomarańczowa dioda. W instrukcji pisze, że dioda ta powinna zapalać się kiedy temperatura w pomieszczeniu osiągnie zadaną na termostacie (styki przekaźnika zostaną zwarte). Wydaje mi się, że skoro nie ma podłączonego termostatu to sterownik powinien reagować jakby styki były rozwarte i dioda nie powinna się zapalać. Pytam ponieważ zamierzam dokupić termostat pokojowy bezprzewodowy i nie mam pewności co do poprawności działania sterownika.
Drugie pytanie: Czy zastawka przepływu powietrza na dmuchawie powinna być po wyłączeniu się nadmuchu zamknięta, czy można ją ustawić tak aby była cały czas otwarta. W mojej dmuchawie przy ustawieniu jej mocy na 35% nie ma ona siły otworzyć zastawki pomimo różnych ustawień obciążnika. Jeżeli ustawię tak, że otwiera to nie może sama się zamknąć. Jeżeli ustawię że się sama zamyka to jak wyżej, nie może dmuchawa jej później otworzyć.
Pozdrawiam, Ryszard.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio