Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czech English French German Hungarian Polish Romanian Russian
 e-mail: biuro@kom-ster.pl tel.  (62) 594 32 96 Mobile: 0 604 933 960

Kompleksowa oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
Wszystko do kotłów c.o. w jednym miejscu HURT-DETAL


 

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Palenie peletem

Palenie peletem 6 lata 6 miesiąc temu #134

  • lobo
  • lobo Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam Czy ktoś z państwa pali peletem w kotle na ekogroszek.Jak nastawić sterownik?
Temat został zablokowany.

Palenie peletem 6 lata 6 miesiąc temu #135

  • SAYR66
  • SAYR66 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Też mnie interesuje ustawienie sterownika na pelet, ale widzę że jest małe zainteresowanie tematami ze strony wsparcia technicznego na forum.
Temat został zablokowany.

Palenie peletem 6 lata 6 miesiąc temu #136

Na stronie Kom-steru nic się nie dzieje. Znaczna część firm ma już w swojej ofercie zdalne sterowania kotłami przez telefon, a tu nic. Zobaczcie na rozpoczęte wątki, na które nikt z adminów nie raczył na forum odpowiedzieć. Przy budowie mojego domu zakup kotła od Stalkotu, to był największy mój błąd. Mogłem dopłacić do Defro i spałbym spokojnie. Porównajcie sobie chociażby jakość wykonania sterowników. Przepaść to mało powiedziane.
Temat został zablokowany.

Palenie peletem 6 lata 6 miesiąc temu #137

  • SAYR66
  • SAYR66 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Dlaczego twierdzisz że te sterowniki mają kiepskie wykonanie? Chyba ważna jest funkcjonalność. A jeśli chodzi o Defro to dla mnie za drogie, musiałbym zapłacić więcej za piec 4tyś.
Temat został zablokowany.
Zasilane przez Forum Kunena

Reklama produktu: "ELEKTRONICZNA ZAWLECZKA" Zastąp pękające zawleczki z swoim podajniku !!

  • Profesionalna i kompleksowa obsługa
  • Banner dbamy..
sunnyleonesexvideo
© KOM-STER 2012
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio